psd2html - Co mogę zrobić dla Twojego layoutu?

Pozycjonowanie stron www w Google

80% osób odwiedza tylko trzy pierwsze pozycje w Google

Jak najwyższe miejsce wyszukiwarce google to dla wielu firm, być czy nie być na rynku. Badanie wykazują że 3 pierwsze miejsca zbierają 80% wizyt, gdyż odwiedzający znajduje tam zwykle to czego szuka. I ciebie nie może tam zabraknąć. Dzięki pozycjonowaniu i SEO Twoja strona będzie się pięła na sam szczyt wyników na Twoją frazę!

Gwarancja - możesz tylko zyskać

Optymalizacja stron pod wyszukiwarki pod kątem odpowiedniej budowy stron jak i odpowiednim dostarczeniem linków przychodzących, jest etapem długim i czasem ryzykownym. Również nie mogę dać Ci gwarancji, że twoja strona znajdzie się na pierwszym miejscu - nikt nie może. Oferty 100% gwarancji pierwszego miejsca w Google należy omijać z daleka. Jednak nie należy się bać pozycjonowania. Czasem miejsce w pierwszej dziesiątce wystarczy by rozkręcić swój biznes. Tylko u mnie płacisz za wyniki, nie za pozycjonowanie!

Nie ryzykuj banem w wyszukiwarce

Głównym elementem pozycjonowania strony jest dla mnie optymalizacja kodu dla wyszukiwarki (seo-friendly) i użytkowników strony. Odpowiednia budowa sprawia, że indeksacja przebiega bezpiecznie, dzięki czemu Google nabiera zaufania do strony internetowej odwdzęczając się wysoką pozycją. Na życzenie klienta piszę zooptymalizowane teksty, które są bardzo ważnym elementem podczas pozycjonowania.

Znajdą Cię kiedy będą potrzebować

Dobór słów kluczowych jest bardzo ważny. Czasem warto jest zrezygnować z tych popularnych, na rzecz fraz niszowych. Zyskaj niewykorzystaną część rynku! Skorzysystaj z formularza, a zaproponuję odpowiednie frazy dla twojej strony.

Zamów pozycjonowanie strony internetowej Zapytaj o szczegóły i wycenę. Za darmo otrzymasz wszelkie informacje.
Potwierdzenie

Klienci

Cięcie do

Wróć do nawigacji głównej