psd2html - Co mogę zrobić dla Twojego layoutu?

jQuery, Ajax, JavaScript

Co to jest jQuery?

Jest to biblioteka napisana w języku JavaScript, dzięki której można tworzyć niesamowite efekty. jQuery ta nie jest w ogóle implementowane w kodzie html, działa z zewnętrznego pliku .js, dzięki temu zachowujemy standard xhtml.

Zalety

Korzystając z tej biblioteki, można stworzyć nakładkę na istniejącą już stronę, bez zmian w kodzie xhtml, a wynikiem będzie strona działająca w technologi Ajax.

Ajax?

Ajax jest połączeniem JavaScript i XML (Asynchroniczny JavaScript i XML). Pozwala to stworzenie strony, tak aby po kliknięciu na link nie przeładowywała się cała strona, tylko fragment (np: tekst na stronie). "Normalny" ajax ustrudnia indeksowanie strony w Google. Biblioteka jQuery pozwala zachować budowę normalnej strony dla osób nie korzystających z JavaScript (w tym Google), dzięki czemu strona zachowuje wciąż swoją dostępność.

Co można zrobić przy użyciu jQuery

Można powiedzieć, że wszystko: rozsuwanie menu, galerię zdjęć (powiększenie i sciemnienie treści znajdującej się pod zdjęciem), czat, ajaxowe elementy... Wszystko ogranicza się do Państwa pomysłu.

Klienci

Cięcie do

Wróć do nawigacji głównej