psd2html - Co mogę zrobić dla Twojego layoutu?

Cięcie layoutów i kodowanie stron

W porównaniu do konkurencji, pisany przeze mnie kod nie posiada w xHTMLu zbędnych pustych czy wielokrotnie (tam gdzie nie jest to potrzebne) zagnieżdzonych divów, czy pustych "clearów" (tworzących swoistą "zupę tagów"). Kod który Państwo otrzymają jest najwyższej jakości, bardzo lekki, bez zbędnych elementów. Potwierdzeniem tych obietnic jest chociażby kod tej strony.

Najważniejsze cechy zakodowanego projektu:

Dla bardziej wymagających mogę użyć rozwiązania LESS/SASS do generowanego CSSa.

Wspierane przeglądarki

Pocięty projekt wyświetla się poprawnie w przeglądarkach internetowych:

Poprawny xhtml zwiększy Twoją pozycję w Google

Odpowiednie dobranie tagów xhtml sprawi, że tekst będzie bardziej zrozumiały dla wyszukiwarek internetowych. Przez to będzie można przekazać jej informacje, który fragment tekstu jest ważny na stronie. To na prawdę pomaga w pozycjonowaniu.

Jak zmniejszyć zużycie transferu miesięcznego?

Utrzymanie strony na serwerze kosztuje. Czasami koszmarem jest limit transferowy. Już nie będzie trzeba usuwać zdjęć, bo "kończy się transfer". Poprawne cięcie layout'ów bez zbędnych tagów sprawi że strona będzie "ważyć" kilka razy mniej niż przy nieskutecznym kodowaniu. Wszystko to dzięki oddzieleniu zawartości od wyglądu poprzez html i css. Istnieje także możliwość zoptymalizowania istniejącego kodu xhtml.

Przejrzysty kod to nie tylko mniejszy transfer, ale i ulga dla internautów i przeglądarek. Osoba odwiedzająca stronę napisaną zgodnią ze standardami szybciej otrzyma wynik, gdyż będzie miała mniej kilobajtów do pobrania, a także silnik przeglądarki internetowej renderujący stronę będzie miał mniej pracy.

50% internautów nie dociera do Twojej oferty

Internet to nie tylko niebieska ikona E. Istnieje wiele alternatywnych przeglądarek, które zajmują już 50% rynku i ciągle zwiększają swoją pozycję. Niekiedy złe zastosowanie xhtml i css powoduje, że witryna, wygląda inaczej w różnych aplikacjach. Podczas cięcia grafiki zawsze zwracam uwagę na to, aby w każdej przeglądarce internetowej layout wyglądał tak samo. Masz już stronę www? Zobacz jak wygląda w Firefox i Operze - być może 50% oglądających nie może do Ciebie dotrzeć?

Cięcie newsletterów do HTML

Jesteś zainteresowany kodowaniem newslettera do html? Zapoznaj się z ofertą.

Zamów cięcie layoutu Zapytaj o szczegóły i wycenę. Za darmo otrzymasz wszelkie informacje.
Potwierdzenie

Klienci

Cięcie do

Wróć do nawigacji głównej